• bltmakinesatis@gmail.com
 Toz Emaye Tabancası

Toz Emaye Tabancası

Toz Emaye Tabancası ; Yüksek kapasiteli uygulamalar yapabilmek için toz emaye tabancaları kullanılmaktadır. Kısa süreler içinde boyanın tamamlanabilmesi için kullanılan bu gereçler, son zamanlarda endüstriyel sektör tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Her çeşit emaye tesisine uygun olabilmek ve pratik bir içinde yürümesini sağlayabilir. Düzenli kullanımlarda iyi bir verim alınması toz boya kullanımında toz emaye tabancalarının kullanımının tercih edilmesine neden oluyor.

Her tesis için farklı yapılarda da seçilebilecek olan toz emaye tabancaları boya yapılacak olan düzlükte bulunan geometrik şekillere göre de kullanımında değişiklik yapılabilir bir düzeneğe sahiptir. Arıza yaptığında parçalarının değişimi yapılarak tamir edilebilme özelliğine sahip olan toz emaye tabancası aktif olarak boyama tesislerinde kullanılmaktadır. Fakat isteğe bağlı olarak toz boya kabinlerinde, toz boya demonte kabinlerinde de kullanılabilir. Yüksek güçte püskürtme sistemine sahip olan bu tabancaların çok az sürelerde çok geniş alanların boyanabilmesini sağlaması bu ürünlerin daha da çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

Toz Emaye Tabancası Fiyatları ;Toz boyama yapılan tesislerde kullanılan toz emaye tabancalarının bir çok çeşidi bulunmaktadır. En fazla aktif olarak kullanılan küçük yapıda olanlar tercih edilir. Fakat bu küçük yapıda olanlar her alanda kullanılabilen ve büyük ebatlarda olan toz emaye tabancalarının boyayabilme hacmi kadar alanda boya yapan türlerde değildir. Toz emaye tabancası fiyatları belirlenebilmesi için öncelikli olarak bu aletlerin hangi amaçla kullanılacağı, hangi alanda boya yapılmak istendiği belirlenmeli ve bu boyama amacına yönelik olarak toz emaye tabancaları alınmalıdır.

Her bir üründe olduğu gibi toz emaye tabancası fiyatları da alınacak olan ürünün kalitesine, ebatlarına, markasına ve modeline uygun olarak belirlenir. Toz emaye tabancası fiyatları hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Günümüzde toz boyalar aktif olarak boyama tesislerinde kullanıldığı gibi toz boyaların kullanımı diğer boya türlerine göre daha kolay olduğundan ve daha hızlı yüzey kapattığından tercih edilmektedir. Toz boya tabancaları ile yapılan boyama kalıcı olup, daha sonra toz boya yapılan zemin kirlendiğinde tekrardan toz boyaların üzerine boya yapılabilmektedir.